Haber

Adnan Oktar’dan Fatih Erbakan’a Övgü: ‘İnşallah Fatih Sultan Mehmet gibi olur’

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, ‘Adnan Oktar’ın taciz edildiğine dair görüntü var mı? Kitapları çok güzel ve yerinde olan Adnan Oktar, geçtiğimiz yıllarda Erbakan için “İnşallah Fatih Sultan Mehmet gibi olur. Meğer babası o ismi hikmetle emanet etmiş.

Organize hata örgütü yöneticiliği yaptığı kabahatten 8 bin yılı aşkın süredir cezaevinde olan Adnan Oktar, Fatih Erbakan’ın kendisiyle ilgili övgü dolu sözleriyle yeniden gündem oldu. Erbakan, katıldığı bir canlı yayında Oktar hakkında “Adnan Oktar’ın taciz edildiği bir sahne var mı? Sıradan Adnan Oktar’ı savunacak değilim. Kitapları çok güzel, yerinde.”

Adnan Oktar’ın daha önce düzenlediği bir televizyon programında Fatih Erbakan hakkında söyledikleri ortaya çıktı. Oktar Erbakan için “İnşallah Fatih Sultan Mehmet gibi olur” ifadesini kullanmıştı. Oktar’ın yıllar önce katıldığı bir programda Fatih Erbakan’ın kendisini övdüğüne dair bir yorum okuyarak şunları söylüyor:

“Fatih, Erbakan hocamızın bize emanetidir. Fatih’ten büyük hizmetler bekliyoruz. Saadet Partisi’ni ayağa kaldıracak bir teknik direktördür inşallah. Fatih Sultan Mehmet gibi olur inşallah. Babası o ismi irfan emanet etmiş.” . Değil mi? Fatih demesinde hikmet var. İnşallah Fatih” Sultan Mehmet olur. Allah yolunu açık etsin. Erbakan hocamızı sürekli gündemde tutacağız. Allah’ın izniyle kıyamete kadar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu