Haber

AK Parti Karaman Milletvekili Şeker’den Berat Kandili mesajı

AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, Berat Kandili münasebetiyle bir açıklama yayınladı.

Şeker, mesajında ​​Beratın borç ve cezadan kurtulmak, günahlardan arınmak, ilahi af ve rahmet anlamına geldiğini belirtti.

Berat gecesinin rahmet kapılarının ardına kadar açıldığı, hayırların, rahmetin ve tüm hayırların bol bol verildiği yüce bir gece olduğuna değinen Şeker, şunları kaydetti:

“Bu gecede Cenab-ı Hak dünya semalarına rahmetini tecelli eder, kullarına rahmetini bol bol indirir, rızık ve şifa kapılarını sonuna kadar açar, müminleri sonsuz ikramlarına davet eder. Bu yüce gecenin manevi ikliminin farkına varmak ve sertifikamızı almak, Yüce Allah’ın ilahi mesajını dinlemek ve “Dinimizin güzel ahlakını hayatımıza yansıtmakla mümkün olacaktır. Bu duygularla aziz milletimizin, tüm İslam aleminin ve Karamanlı hemşerilerimin Berat Kandili’ni canı gönülden kutluyorum.”

Ayrıca Büyük Birlik Partisi Karaman İl Başkanı Mesut Soyfidan, CHP Karaman İl Başkanı Ayşe Yıldız, Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Karaman Koyun Yetiştiriciliği Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yücel Yaman, yayınladıkları mesajla herkesin Berat Kandili’ni kutladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu