Teknoloji

Diablo 4’te Bol Tecrübe Puanı ve Altın Kazanma Etkinliği Başlıyor

Blizzard Entertainment tarafından duyurulduğu üzere Diablo 4’te çok sayıda deneyim puanı ve altın kazanma etkinliği Cuma günü başlıyor. Beş gün boyunca sürecek bu etkinliği kaçırmayın.


İlginizi çekebilir:  Diablo 4 Blood Era Açıklandı


Diablo 4 oyuncuların ilgi odağı olmaya devam ediyor. İlk dönem halihazırda devam ederken, 17 Ekim 2023’te başlayacak olan ikinci dönem, GamesCom 2023 Açılış Gecesi Canlı yayınında duyuruldu.

Bir süre önce pek çok oyuncu Diablo 4 oynamayı bıraksa da Blizzard Entertainment’ın çabaları sonuç verdi ve oyuncular Sanctuary’e dönmeye başladı. Şirket şimdi yeni bir adım atmaya hazırlanıyor.

Diablo 4’e Bol miktarda Deneyim Puanı ve Altın Kazanma Etkinliği Geliyor

1 Eylül 2023 Cuma günü başlayacakVe 5 Eylül 2023 Salı gününe kadar devam edecekhangisi… Bol bereket Onun adı altında birçok tecrübe puanı ve altın kazanma faaliyeti başlayacak. Bu, bu süre zarfında kazanacağınız tüm deneyim ve altının normalden %25 daha fazla olacağı anlamına gelir.

Blizzard Entertainment, bu Bereket Bolluğu’nun bir parçası olarak yalnızca tüm Dünya Seviyelerini ve Ebedi Diyarları değil aynı zamanda sezonluk diyarları ve hatta tüm etkinlikleri içerecek. Üstelik tüm ödüllerle ilgili olarak işlev görecektir. Bu, daha büyük kümelerde daha fazla deneyim puanı kazanacağınız anlamına gelir. Bereket Bolluğu iksirlerinizin yanına bir simge olarak yerleştirilecek ve oradan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu