Haber

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Emniyet Genel Müdürlüğü’ne Yeni Atamaları Açıkladı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Cumhurbaşkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı dairelere yapılan yeni atamaları sosyal medya hesabından duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı dairelere yeni atamalar yapıldı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya yeni atamaları sosyal medya hesabından duyurdu. Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onay ve takdiriyle Emniyet Genel Müdürlüğümüze atanan çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Cumhuriyetimizin 2. yüzyılına adım attığımız bu dönemde ülkemizin huzur ve güvenliği için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Görev değişikliği ile Isparta Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Başkanı, İzmir PMEM Müdür Yardımcısı Süleyman Karadeniz Özel Harekat Başkanı, Emniyet Başmüfettişi Resul Kabataş İstihbarat Başkan Yardımcısı, Strateji Geliştirme Daire Başkan Yardımcısı Tolga Yılmaz, Asayiş Daire Başmüfettişi Asım Dursun Doküman Yönetimi. ve Uyum Daire Başkanlığı’na, Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Daire Başkanlığı’na Başmüfettiş Mehmet Çatal, Dışişleri’ne Emniyet Başmüfettişi Mustafa Serkan Sabanca, Göçmen Kaçakçılığı ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü’ne Kırıkkale Emniyet Müdürü Fahri Bulut, Özel Güvenlik Denetleme Amir Yardımcısı Maksut Emniyet Yüksek Emniyet Müdürlüğü Başmüfettişi Emniyet Genel Müdürlüğü’ne Tamer Taş, Milli Savunma Bakanlığı’na Emniyet Başmüfettişi Tuncay Ankara Kriminal Daire Başkanlığı’na, Polis Başmüfettişi Asım Bulat Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanlığı’na, Amir Polis Seylan Demir’den Strateji Geliştirme Daire Başkanı’na, Özel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı Ergün Dağstanlı’dan Terörle Mücadele Daire Başkanlığı’na. . – ANKARA

haber-buyukorhan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu