Haber

Önce yazdı, sonra sildi! Kılıçdaroğlu’nun danışmanı ‘Başlıyoruz’ kafaları karıştırdı

Millet İttifakı paydaşlarının oluşturduğu 6’lı Masa, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun mülkiyetinde 12. kez gündeme geldi. Cumhurbaşkanı adayının görüşüldüğü toplantının ardından 6 liderin imzasıyla ortak açıklama yapıldı.

CUMHURBAŞKANI ADAYLARI 6 MART’TA AÇIKLANACAK

Ortak cumhurbaşkanı konusunda mutabakata varıldığı belirtilen açıklamada, “Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin liderleri olarak ortak cumhurbaşkanı adayımız ve Türkiye’deki geçiş süreci yol haritası konusunda ortak mutabakata vardık. 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimleri 6 Mart 2023 tarihinde açıklamayı kamuoyu ile paylaşmak üzere Saadet Partisi ev sahipliğinde yeniden bir araya geleceğiz. kelimeler yer aldı.

DAKİKA SONRA YAYINLARI SİLDİLER

Muhalefet cephesinde hareketli saatler yaşanan toplantının ardından Yunus Emre, Murat Emir, Mahir Polat gibi CHP’lilerin yanı sıra Genel Lider Başdanışmanı Deniz Demir’den dikkat çekici bir paylaşım geldi. CHP’liler, Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasına ait bir görseli Twitter hesaplarından paylaştı. Görüntünün üzerine “Başlıyoruz, başlıyoruz, başlıyoruz” notu yazan CHP’liler, kısa süre sonra paylaşımlarını sildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu