Teknoloji

Pamela Anderson’dan sonra bir 90’lar seks ikonu daha Netflix’e geliyor

Netflix, pamela andersonve bu yılın başlarında yayınlandı Pamela: Bir Aşk Hikayesi‘ sonrasında 90’ların bir seks ikonunu daha ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

Yönetmen Ursula Macfarlane Anna Nicole Smith: Beni tanımıyorsun Bir belgesel yapımcısının merceğinden, gerçek adı Vickie Lynn Hogan olan Anna Nicole Smith’in kariyerine, ölümüne ve sırlarına ışık tutuyor. 1992 yılında Playboy için verdiği pozlarla ünlenen Smith, oyunculuk mesleğinde bire bir başarı yakalayamadı. Ancak hayatı ve ölümüyle her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Giriş röportajında ​​​​Macfarlane, ” İzleyicilerin Anna Nicole’ün karmaşık bir kadın olduğunu anlamasını istiyorum.der ve devam eder: Her şeyden önce iyi bir anne olmak isteyen hevesli, hayatı kendi kurallarına göre yaşamak isteyen özgür ruhlu bir kadındı. Ama hikayesi aynı zamanda Amerikan rüyasının sizi nasıl yiyip bitirebileceğine, kendi imajınızı nasıl gölgeleyebileceğine ve gerçek benliğinizi gözden kaçırmanıza neden olabileceğine dair uyarıcı bir hikaye.

Netflix’in yeni belgeseli, daha önce hiç görülmemiş çekimler ve röportajlar gibi materyaller vaat ediyor ve 16 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak.

haber-mudanya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu