Haber

Transferi Ocak’ta bitirebilirler! Igor Tudor, Fener’in yıldızına takıldı

Sarı lacivertlilere transfer olan ve teknik direktör Jorge Jesus’un vazgeçilmezi haline gelen Miquel Crespo, Fransa Ligue 1 grubu Marsilya’nın teknik direktörlüğünü yapıyor. İgor Tudorolduğu iddia edilmiştir.

TUDOR KANCAYA TAKILDI

Fanatik’in Fransız basınında derlediği habere göre Ligue 1 ekibi Marsilya’nın teknik direktörü İgor Tudor Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Miquel Crespo’yu kadrosuna katmayı planlıyor. Geçen dönem yakaladığı çıkışı bu yıl bir üst seviyeye çıkaran Crespo’nun birçok takım tarafından takip edildiği belirtildi.

DEVLERİN GÖZÜ CRESPO ÜZERİNDE

Başarılı orta saha oyuncusunu özellikle Atletico Madrid ve Napoli’nin yakından takip ettiği öğrenildi. Her iki takımın da ocak ayında Fenerbahçe’nin kapısını çalması bekleniyor. Marsilya, ara transfer döneminde teknik direktör Igor Tudor tarafından takımdan ihraç edilen Gerson’u satmaya hazırlanıyor. Marsilya’nın Gerson’u sattıktan sonra yerini Crespo ile doldurmak istediği belirtildi.

GERSON’U SATIP CRESPO’YU SATIN ALACAKLAR

Fransız ekibi, Gerson için ödediği 20 milyon euro karşılığında oyuncuyu göndermenin hesabını yapıyor. Bu transferden elde edilecek gelirin büyük bir kısmının Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Crespo için kullanılacağı kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu