Ekonomi

Yemeksepeti Market’ten Hızlı Ticarette Yeni Deneyim: “Tazeleşelim, Taze Yiyelim”

“Yenilenelim Taze Yiyelim” kampanyası ile kullanıcılarına tazelik ve kalite garantisi sunan Yemeksepeti Market, hızlı ticaret deneyimini yeniden tanımlıyor. Bu kampanya, kullanıcıların yoğun yaşam koşullarına uygun işlerin hızlı ve taze teslimi ile hayatı kolaylaştırır.

Türkiye’de hızlı ticaretin lider markası Yemeksepeti, tazeliği garanti eden yeni kampanyası “Haydi Tazelenelim Taze Yiyelim” ile Yemeksepeti Market kullanıcıları için kalite ve tazeliği yeniden tanımlıyor.

Kullanıcılarına en taze ve kaliteli ürünleri sunmayı hedefleyen yeni kampanyası “Taze Olsun, Taze Yiyelim” ile Yemeksepeti Market; Meyve ve sebzeler, ekmek, simit ve taze kavrulmuş Everyday Roastery kahveleri gibi en taze ürünleri özenle seçer ve dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştırır.

Yoğun iş temposu ve hayatın koşuşturması içerisinde yeterince vakit ayıramayan kullanıcılarına en taze işleri anında ulaştırmak amacıyla yola çıkan Yemeksepeti Market, bu kampanya ile hızlı ticarette yeni bir sayfa açıyor.

En hızlı ve en taze hizmet Yemeksepeti Market’te

Yemeksepeti Market, 7 Nisan’da TV’de yayınlanan lansman filmi ile başlayan “Taze Olsun Taze Yiyelim” kampanyası ile kullanıcılarına kaliteli ve taze ürünler için alışveriş keyfini sunmayı amaçlıyor.

Yemeksepeti Market, ekmek, simit, taze kavrulmuş kahve gibi unlu mamuller ile kullanıcılarına verdiği siparişleri en hızlı ve taze haliyle ulaştırarak online alışveriş deneyimini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

“Taze Olsun Taze Yiyelim” ile tüm Türkiye’ye tazeliğin ve kalitenin keyfini yaşatmak için yola çıkan Yemeksepeti Market, kullanıcılarına ürün yelpazesini deneyimleyerek, alışverişte fazla vakit harcamadan sağlıklı ve lezzetli ürünlerin tadını çıkarma fırsatı sunuyor. taze eserler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

luleburgaz-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu