Haber

Tüm Dacia Modellerinde 5 Yıl Garanti

  • Mayıs ayı prestijiyle Dacia sahibi olmak isteyenler için tüm modellerde toplam 5* yıl garanti sunuluyor.

 

  • 3 yıl üretici garantisine ek olarak +2** yıl uzatılmış garanti ile toplam 5 yıl*, ücretsiz orijinal Dacia yedek modülleri ve garanti kapsamındaki arızalarda 7×24 Dacia yol yardım hizmeti kullanıcıları bekliyor. .

Dacia, kullanıcı odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için yeni uygulamalarına devam ediyor. Mayıs ayının prestijiyle tüm modellerinde toplam 5* yıl garanti sunan Dacia, risklere karşı +2** yıl uzatılmış garantinin yanı sıra 3 yıl üretici garantisi de veriyor.

Dacia Yetkili Satıcıları, 3 yıl üretici garantisi kapsamında, üretim ve montaj ile ilgili tüm sorunlarda ücretsiz servis hizmeti sunmakta ve kullanıcılar, orijinal modüller ile yüksek kaliteli onarımlardan yararlanabilmektedir.

Dacia, üretici garantisine ek olarak +2** yıllık uzatılmış garanti sunarak kullanıcıların araçlarını yıllarca güvenle kullanmalarını sağlar. Bu hizmet sayesinde, aracın mekanik, elektronik ve elektrik modülleri, üretici garantisi kapsamındaki arızalarda toplam 5* yıl süreyle değiştirilip tamir edilebilmektedir. Ayrıca bu durumlarda 365 gün 24 saat resepsiyon hizmeti alınabilmektedir. Uzatılmış garanti ile birlikte Türkiye’nin her yerindeki Dacia profesyonellerinden garanti hizmeti almak mümkün.

Tüm fırsatların yanı sıra, aracın satılması durumunda +2 yıl** uzatılmış garanti sigortası poliçesi yeni sahibine devredilebilir. Bu uygulama sayesinde aracın 2. el fiyatı da artıyor.

5* yıl garantili Dacia, kullanıcılarının kendinden emin sürüş keyfini bir üst seviyeye taşıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-dikili.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu