Haber

Canlı yayın sırasında rahatsızlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarınki programları da iptal edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam katıldığı canlı yayında rahatsızlanınca program yarıda kesildi. 20 dakika sonra yayın tekrar başladı. Erdoğan, “Çok çalışıyoruz. Çok soğuk algınlığım var. Programı iptal edersek yanlış anlaşılır diye düşündük. Sözümüze geldik. Seyirciden helallik istiyorum” dedi.

AK PARTİ’DEN AÇIKLAMA

AK Parti’den Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili yeni bir açıklama geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarınki programlarının da iptal edildiğini bildirdi.

ÇEVRİMİÇİ KATILACAK

Kandemir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız yarın yapılması planlanan Akkuyu Nükleer Santral törenine online olarak katılacak. Mersin mitingimizin ileri bir tarihte yapılması planlanıyor.”

“İYİ DİLEKLER GÖNDEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Sabah saatlerinde Twitter hesabından sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geçmiş geçmiş olsun dileklerini ileten asil milletimin her bir ferdine, kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Vardiyamın yoğunluğundan dolayı yayın sırasında yaşadığım küçük bir rahatsızlık.

“EVİMDE DİNLENECEĞİM”

Bugün doktorlarımızın tavsiyesi ile evde istirahat edeceğim. Kırıkkale, Yozgat ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinin hakkını vermesini rica ediyorum. Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına bizleri temsilen Başkan Yardımcısı Fuat Oktay katılacak. Allah’ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz. Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm vatandaşlarıma sağlık, huzur ve afiyetler diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu